Kariéra

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni

Stabilní, dynamická developerská společnost se sídlem v Brně hledá do obchodního týmu kolegyni/kolegu na pozici: Asistentka obchodního oddělení

Náplň práce:

-          Zodpovědnost za obchodní korespondenci

-          Přímá komunikace s klienty

-          Administrativní činnosti podle aktuálních potřeb společnosti

-          Podpora marketingových aktivit

Požadujeme:

-          SŠ vzdělání, nejlépe obchodního zaměření

-          spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost

-          aktivní přístup k řešení úkolů

-          praxe na realitním trhu vítána

Nabízíme:

-          práce možná na zkrácený úvazek, nástup možný ihned

-          prostor pro osobní rozvoj

-          práci ve zkušeném a příjemném kolektivu profesionálů

-          zázemí stabilní, dynamické společnosti

-          odpovídající platové ohodnocení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis na e-mail: husek@scfservis.cz